TBD BİMY'24 (24. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri)

27- 30 Nisan 2017, RIXOS Premium Hotel Kongre Merkezi, Belek - ANTALYA

BİLİŞİMDE GELİŞİM, BİLİŞİMLE GELİŞİM

Geleneksel TBD etkinliklerinden olan “Bilişimde Bahar Buluşması” olarak bilinen BİMY’24, “27-30 Nisan 2017” tarihlerinde “Bilişimde Gelişim, Bilişimle Gelişim” ana teması ile RIXOS Premium Kongre Merkezi, Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kamu, Özel Sektör ve Üniversitelerin orta ve üst düzey yöneticilerinin mesleki gelişimi ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla bir araya geldiği, BİMY’24 Seminerimizde bu sene AR-GE, ÜRETİM ve İSTİHDAM üzerine mevcut durum değerlendirmeleri yanında, bilişim ve iletişim teknolojileri alanındaki küresel gelişmeler, geleceğe yönelik öngörüler ele alınarak farkındalık yaratılmaya çalışılacak ve ilgili kurum ve kuruluşlara sunulmak üzere sonuç raporları hazırlanacaktır.
Ülkemizin kalkınmasında vatandaşlarımızın refahını her zaman önde tutan yönetim yaklaşımıyla hazırlanmış olan 64. Hükümet Programının 32. maddesinde yer alan “Dijital Türkiye” Projesini hayata geçirme hedefi doğrultusunda gerçekleştireceğimiz BİMY’24 etkinliğimizde her alanda “Verimlilik ve Sürdürülebilirlik” kavramlarının önemine dikkat çekilerek oturumlar ve paneller gerçekleştirilecektir.
OTURUMLAR
– 4. Sanayi Devrimi ve Bilişimle ÜRETEN Türkiye
– Bilişimle Gelişim için AR-GE : SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
– Ülkemizin İSTİHDAM sorununa yönelik Kısa ve Uzun Dönem Politikalar, Mesleki Yeterlilik
– BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE VERİMLİLİK ARTIŞI, BİLİŞİM HARCAMALARINDA VERİMLİLİK
AÇILIŞ KONUŞMACILARI
BİMY Etkinliklerinin bu seneki açılış konuşmalarını T.C. KALKINMA BAKANI Sayın Lütfi ELVAN ve TÜSİAD Başkanı Sayın Erol BİLECİK yapacaktır.
ÇAĞRILI KONUŞMACILAR
Bu sene de BİMY Etkinliklerine farklı bir renk katan ve özenle belirlenen, konusunda duayen konuşmacılar yaptıkları nitelikli, bilgilendirici, yol gösterici sunumlarla başarı hikayelerini, durum tespitlerini ve geleceğe dair öngörülerini, sektörün önünü açacak görüş ve önerilerini katılımcılarla paylaşacaklardır.
STAND / SERGİ ALANLARI
Katılımcı firmalar ve destekleyici kurum ve kuruluşlar tarafından kongre merkezi fuaye alanında standlar açılmakta, ürün ve hizmetleri tanıtımları yapılmaktadır.
DEĞERLENDİRME OTURUMU ve SONUÇ RAPORU
Etkinlik sonunda 2 gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarda ele alınan konular, konuşmalar ve gerçekleştirilen sunumlar çerçevesinde hazırlanacak değerlendirme ve sonuç raporu Hükümetimize sunulacaktır.
REKABET ORTAMINDA TAKIM ÇALIŞMALARI
Etkinliklerimizde geleneksel hale gelmiş olan farklı niteliklerde düşündürücü ve eğlendirici niteliklerde takım çalışmaları aktiviteleri 2 gün boyunca oturumlardan sonra katılımcılarla birlikte gerçekleştirilecektir.
DESTEKLEYEN KURUM ve KURULUŞLAR
TBD BİMY’24 T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve Digital Türkiye Platformu tarafından desteklenmektedir.
Bugüne kadar gerçekleştirilen etkinliklerimizin çoğunda T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Dışişleri Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından desteklenmiştir.
KATILIMCILAR
BİMY Etkinliğimize her sene Kamu, Üniversite ve Özel Sektörden 500’ü aşkın yönetici ve uzman katılıp katkı vermektedir. BİMY’24 zengin içerik ve farklı formatta ele alınan güncel konularıyla oldukça ilgi görmekte olup, daha çok katılımcı olması beklenmektedir.
KATILIM ÜCRETİ
Katılımcı
Tek Kişilik Oda
(7 Nisan 2017 tarihine kadar )
Tek Kişilik Oda
(7 Nisan 2017 tarihinden sonra)
İki Kişilik Oda
(Kişi başı)
Tek Kişi Katılım 525 Euro + KDV 555 Euro + KDV 375 Euro + KDV
Eşli Katılım 320 Euro + KDV
• Yukarıda belirtilen fiyatlar 3 gecelik otelin uyguladığı herşey dahil konsepti ve bilimsel aktiviteleri içeren paket katılım fiyatlarıdır.
• Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. %18 KDV eklenecektir.
• Yerleştirmeler başvuru sırasına ve müsaitlik durumuna göre yapılacaktır. Başvurunuzu yapmadan önce etkinlik web sayfasındaki güncel durumu kontrol etmenizi önemle rica ederiz.
Aidat borcu olmayan TBD üyelerine %5 indirim uygulanacaktır.
• 10 kişilik gruplara %5 grup indirimi uygulanacaktır.
• 7 Nisan 2017 tarihinden sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır.
DIŞ KATILIMCI ÜCRETİ (Paket Katılım Almayanlar için)
Konaklamasız Katılım
250 Euro + KDV
• Yukarıda belirtilen fiyatlar 2 günlük bilimsel aktiviteleri içeren paket katılım yatlarıdır. Toplantıların başlangıç ve bitiş saatleri arası için geçerlidir.
• Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. %18 KDV eklenecektir.

 

BİMY’23 VIDEOLAR
İLETİŞİM :
SPONSORLUK BAŞVURULARI : TBD Etkinlik Koord. – Evrim GÜNER [email protected]
KATILIM KAYIT ORGANİZASYON : Valör Organizasyon – Ömer KAZANOĞLU [email protected]
WEB SİTESİ : www.bimy.org.tr
SOSYAL MEDYA :
TBD Genel Merkez İletişim :
Tel :
0312 473 82 15

BİMY'24

BİMY'23